Vyhledávání

Rezervovat cvičení

Musíte se přihlásit

Uživatel

< návrat zpět

O jumpingu

Komplexní cvičení Jumping® posiluje tělo i mysl.

 

Registrovaná světová obchodní známka Jumping ® je garancí kvality a zkušeností, které jsou tradičně předávány více než deset let.

Co je Jumping®

Program Jumping® vychází z pocitu volnos­ti a upřímné radosti z pohybu. Nenásilnou for­mou zvyšuje druh energie, která nás od našich počátků naplňovala a motivovala. Myšlenka programu a historie, sahá do konce minulého tisí­ciletí. Během vývoje a procesu zdokonalo­vání si Jumping® získává mnoho přízniv­ců a těší se stoupající oblibě.

 

Základem byla myšlenka vytvořit program, který komplexně posílí tělo a mysl zábavnou formou přístupnou široké veřejnosti bez ohledu na věk a momentální tělesnou kondici.

 

Ideálním prostředkem se sta­la speciálně vyvinutá trampolínka. Její rozměr (122cm) vymezuje Váš prostor a umožňuje všestranný pohyb.

 

Jumping® je skupinové cvičení na patentovaných trampolínkách, za doprovodu motivující hudby, pod vedením profesionálních instruktorů.

 

Podstatou pozitivního dopadu tohoto programu jsou kombinace rychlých a pomalých poskoků, dyna­mických sprintů, silových prvků i významného strečinku. Jednotlivé cviky i jejich sou­slednost jsou pečlivě připravené, mají vlastní význam a řád.

 

Nejedná se tedy o nahodilé poskakovaní, ale o vy­soce koordinované, jasně cílené cviky. Významná část cvičení je zaměřena na balanční prvky, které zvyšují odolnost vestibulárního aparátu a posilují všedním po­hybům utajené svalové segmenty.

 

Jumping® zlepšuje fyzickou a psychickou kondici jednoduchým a zábavným způsobem.

Jumping® má mnoho zdravotních výhod

Zvyšuje kapacitu plic pro dýchání

 

Zvyšuje tkáňové zásobení kyslíkem

 

Působí proti depresi

 

Pomáhá snižovat krevní tlak a tím předcházet kardiovaskulárním onemocněním

 

Zvyšuje aktivitu červené kostní dřeně v produkci červených krvinek

 

Podporuje lymfatický oběh, stejně jako průtok krve v žilách oběhového systému

 

Snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů

 

Stimuluje metabolismus, čímž se snižuje pravděpodobnost obezity

 

Zlepšuje koordinaci a rovnováhu díky stimulaci vestibulárního aparátu

 

Podporuje zvýšený tonus svalů

 

Nabízí úlevu od bolesti zad a krku, bolesti hlavy a jiné bolesti způsobené nedostatkem cvičení

 

Zlepšuje trávení a vylučování

 

Podporuje snadnější relaxaci a spánek a tak zvyšuje psychický výkon a proces učení

 

Zmírňuje únavu a menstruační potíže u žen

 

Minimalizuje počet nachlazení, alergie i zažívací obtíže

 

Zpomaluje stárnutí

 

 

Mudr. Pavel Čížek říká:

 

„Nedávno jsem byl osobně přítomen na hodině Jumpingu, byl jsem příjemně překvapen komplexností cvičení. Toto cvičení můžu zhodnotit jako velmi prospěšné při prevenci proti kardiovaskulárním one­mocněním a jeho komplikací. Při cvičení dochází k rychlejšímu spalování tuků a tak mohu doporučit i k redukci nadváhy. Vlastní váha těla významněji nezatěžuje kloubní aparát jako při cvičení na posilovacích strojích, nebo s činkami. Tento program posiluje i hluboké zádové svalstvo a to je velmi účinné při bolestech zad způsobené sedavým zaměstnáním. Jako lékař mohu program Jumping vřele doporučit jako doplněk správné životosprávy s přihlédnutím na zdravotní stav cvičícího.“

 

 

Mudr. Jan Střítecký (ortoped a lékař ZZS) tvrdí:

 

„Tento druh cvičení nezatěžuje zdraví a nemá negativní vliv na zúčastněné klouby a páteř. Naopak, jsou posilovány rozmanité svalové skupiny a uvažovat lze i jistý relaxační efekt.“

_______________________________________________________________________________

 

Licenční program Jumping® je vrcholem zkušeností a opatření, které zajišťují maximální bezpečnost a efektivitu celého programu prostřednictvím specializovaných školení zakladatelů a držitelů ochranných práv Jany Svobodové a Mgr. Tomáše Buriánka.

 

Vaše spokojenost je pro nás trvalou výzvou

 

Cvičení Jumping® nabízejí pouze autorizovaná centra s označením Jumping®, kde lekce mohou vést pouze certifikovaní lektoři s licencí Jumping®.

 

Pro cvičení lze využívat pouze trampolínky s „řidítky“ dodávanými výhradně společností Jumping®, aby byly splněny náročné požadavky na bezpečnost a vysokou kvalitu materiálů.

 

Pouze tímto způsobem můžeme garantovat bezpečnost a vysokou kvalitu našich produktů.

 

V současné době více jak 220 fitness center v ČR i zahraničí nabízí cvičení Jumping®.  

 

Zformujte své tělo, osvěžte svou mysl a zažijte po­cit upřímného nadšení.

 

Věříme v to co děláme, věříme Jumpingu®